IK

İnsan Kaynakları

Arman Tasarım  yenilik odaklı proje ve ürün geliştirme faaliyetleri yürütmektedir. Tasarım ve mühendislik disiplinlerinden  gelen deneyimli kadrosu ile katma değer yaratan bir çok projeyi hayata geçirmektedir. Arman Tasarım için projelerinin yaşama geçmesi ve tüketici ile buluşması en önemli unsurlardan biridir. Bu nedenle ihtiyaçların doğru belirlenmesi, başarılı  proje yönetimi, fikirden ürüne tüm ürün geliştirme fonksiyonlarının iyi bir biçimde işletilmesi yatırımın değer bulması için anahtar niteliktedir. Arman tasarım ekibi bu hedefle çalışmakta ve disiplinli süreç yönetimi ile başarılı sonuçlara ulaşmaktadır. Siz de bu ekibin parçası olup önemli projelerin gerçekleşmesinde rol oynayabilirsiniz. İyi bir takım oyuncusu olduğunuza inanıyorsanız bizimle irtibat kurmaktan çekinmeyin.

Açık pozisyonlar

   Tasarım departmanımıza  ürün tasarımı alanında deneyimli Endüstriyel Tasarımcı...

En az bir yıl tecrübeli, ürün tasarımı odaklı çalışmış, teknolojiyi takip eden, yaratıcı çözümler üretebilen çizim ve sunum tekniklerinde kendisine güvenen takım arkadaşları arıyoruz. 


  Mühendislik departmanımızda görev alacak deneyimli Makina Mühendisi, Makina Teknikeri Teknikeri / Konstrüktör

En az iki yıl ürün geliştirme alanında deneyim sahibi, Solidworks mühendislik programına hakim, üretim yöntemleri konusunda tecrübe edinmiş takım arkadaşları arıyoruz. 


   Tasarım departmanımıza  ticari mekan tasarımı, alanında deneyimli İç Mimar...

En az iki yıl fuar alanları, ticari mekan ve satış noktaları tasarımı konusunda tecrübe edinmiş malzeme ve üretim konusunda bilgi sahibi takım arkadaşları arıyoruz.


Başvuru aşamasında kişisel bilgiler ve iş deneyimi gibi temel bilgiler istenmektedir. Dosya ekleme bölümü sadece CV yükleme amaçlıdır. Bu bölüm Portfolyo yüklemek için kullanılmamalıdır. CV dışında yüklenen dosyalar dikkate alınmadan silinmektedir.

Portfolyo incelemesi görüşme aşamasında ve adayın kendi sunumu ile gerçekleşmektedir.İş   Staj   Seçili Pozisyon

Captcha Image

 
monasdyas.com