ARCODE, REDDOT İLE ÖDÜLLENDİ…

- 15.Mar.2013

Arman Tasarım’ın Arkel Elektronik için tasarladığı Arcode Inverter ürün tasarımı kategorisinde Red Dot ödülü  kazandı. 2012 yılında Design Turkey’de iyi tasarım ödülü alan Arcode , 2013  Red Dot ödülü ile başarısını katladı…


Sektöründe bir ilke imza atan Arkel Elektronik bir Arge ürünü olan Arcode da bir çok ilki gerçekleştirdi. Bir çok teknolojik özelliği barındıran ürün, asansör sistemlerinin beyni niteliğinde. Profesyonel jüriler tarafından yenilik, tasarım, fonksiyon, kalite, ergonomi, sağlamlık, içerik, kullanım kolaylığı ve çevresel uyum kriterleri çerçevesinde değerlendirilen Arcode, tüm kriterlere sahip tasarımıyla Red Dot Design Award 2013 ödülüne layık görüldü.

reddotgala2012

Almanya'da 1955 yılından beri her yıl verilen Red Dot Tasarım ödülleri, dünyanın tasarımda üstün başarı için verilen en önemli ödüllerinden biri olarak kabul ediliyor. Bu yıl Red Dot uluslararası jürisi, 54 ülkeden 4,662 farklı ürünü mercek altına aldı. Jüri, ürünlerin kalitesini dokuz ana kriter üzerinden değerlendirdi: yenilik, işlevsellik, kalite, ergonomi, dayanıklılık, duygusal etki, ürün aksesuarları, kullanım kolaylığı ve çevreye duyarlılık.

Comments (0) | Trackbacks (0) | Permalink
Trackback Link
http://www.muratarmagan.com/BlogRetrieve.aspx?BlogID=419&PostID=383655&A=Trackback
Trackbacks
Post has no trackbacks.
 
monasdyas.com