Arman Tasarım - Koşullar ve Gizlilik


Kullanım Koşulları

 Aşağıdaki kullanım şartları, sizin bu web sitesini kullanımınızı ve web sitesine erişiminizi düzenler. Aynı zamanda, bu web sitesinde bulunan ya da bu web sitesi aracılığıyla erişilebilen belirli içerik, veri, materyal ya da bilgiler ("İçerik") ve sizin web sitesine yükleyebileceğiniz, gönderebileceğiniz ve/veya web sitesinde yayınlayabileceğiniz belirli içerik, veri, materyal ya da bilgiler ("Kullanıcı İçeriği") veya işlemler için belirli koşul ve şartlar geçerli olabilir. Bu gibi özel koşullar, bu kullanım koşullarına eklenebilir veya yalnızca açıkça belirlenen kapsama göre bu kullanım koşullarının yerini alabilir.


Arman Tasarım web sitesinde sunulan bütün bilgi, malzeme ve diğer içerik, üçüncü parti malzemeler hariç, Arman tasarımın malıdır. Türkiye Cumhuriyeti fikri mülkiyet ve telif hakkı yasaları altında korunmaktadır. ARMAN TASARIM web sitesinde sunulan tasarımlar ve bunlarla ilgili her türlü görsel malzemeler, ARMAN TASARIM’a veya anlaşma yaptığı müşterilere ve/veya iş ortaklarına aittir. İzinli ya da izinsiz, kaynak gösterilmeksizin, geçici ya da kalıcı olarak çoğaltılamaz veya kopyalanamaz.

Bu vesile ile, Arman Tasarım sitesini ziyaret edenler bu malzemelerin telif hakkı yasalarına göre korunduğunu kabul eder ve kopyalayarak veya üzerinde değişiklik yaparak yayınlamayacağını kabul ederler. Arman Tasarım tarafından sunulan içeriğin ve temsil eden görsellerin hiçbir gizlilik yasağı kalmamış, tescil ile korunması sağlanmıştır. http://www.armantasarim.com adresinde yayınlanması yasal olarak müşteri ve iş ortakları tarafından kabul edilmiştir. Bu durumdan bağımsız olarak web sitesinde yayınlanan ürünler ve ürün grupları bir proje bütünü olarak ele alınmıştır. Bütünü oluşturan bir veya birkaç ürünün kopyalanması, yayınlanması, başka bir ürün ismi ya da kimlik altında tanıtılması yasaktır.

Arman Tasarım web sitesi üçüncü parti interaktif medya uzmanları ile titizlikle hazırlanmaktadır. http://www.armantasarim.com adresi ile başlayan tüm URL'ler, telif hakları ile korunmaktadır. Site içeriğini oluşturan interaktif bölümler, buna bağlı logo ve internet ikonları ile görseller bir bütün olarak veya tek başına hiçbir koşulda kopyalanamaz ve yayınlanamaz. Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden herkes,

"Kullanım Koşulları" bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

Web sayfasının sorunsuz bir şekilde çalışmasını engelleyici ya da web sayfasına zarar verici herhangi bir faaliyette bulunulamaz.

Web sayfasında kullanılan bilgi ve içeriklere virüs veya herhangi bir zararlı yazılımla zarar verilemez.

Yasal durumlar haricinde web sayfalarında belirtilen elektronik posta (e-mail) adres(ler)inin mail listelerine kaydı, sitelerde bulunan mevcut elektronik formların amacı dışında kullanılması kesinlikle yasaktır.

Arman Tasarım Ltd. Şti. söz konusu kullanım koşulları maddelerini değiştirme hakkını saklı tutar. ARMAN TASARIM kullanım koşulları hakkındaki yorumlarınızı almaktan memnuniyet duyar. ARMAN TASARIM’ ın bu koşullara aykırı davrandığını düşünüyorsanız, bizimle elektronik yöntemlerle veya aşağıdaki posta adresinden bağlantı kurabilirsiniz. Sorunu derhal belirlemek ve çözmek için tüm çabayı göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

Arman Tasarım Ürün Geliştirme Hizmetleri Ltd. Şti.
Göztepe Yolu Mah. Atatürk Cad. NO:7 Kat:4 34815
Anadolu Hisarı – Beykoz / ISTANBUL –TURKİYE
info@armantasarim.com / www.armantasarim.com
Kullanım koşulları en son 12/02/2011 tarihinde güncellenmiştir.

Gizlilik Politikası

ARMAN TASARIM, web sitesi içerisinde geçirdiğiniz süreyi en güvenli ve rahat şekilde tamamlamanız amacıyla gerekli ortamı sunmak için çalışmaktadır.
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı iş bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.
Web sayfalarını ziyaret etmeniz, bu sayfayı da ziyaret edip sayfa içeriğindeki tüm bilgileri okuyarak anladığınız anlamına gelmektedir. Taraflara yüklenecek yasal sorumluluk ve güvenlik şartları aşağıda belirtilmiştir.


1. Verilerin Toplanması ve Korunması
ARMAN TASARIM (www.armantasarim.com), ilke olarak ziyaretçileri tarafından sitemize sunulan kişisel verileri (adınız, elektronik posta adresiniz, adres ve telefon bilgileri) üçüncü kişilere satamaz, kiralayamaz ya da başka şekilde kullandıramaz. Bu bilgiler, olası bir kullanım durumunda tarafımızdan size önceden bilgi verilmeden ve bilgileri sunarken sizin açık izniniz alınmadan hiç bir şekilde doğrudan pazarlama ya da siz istemeden izleme amacıyla kullanılmaz. ARMAN TASARIM sizin izninizle bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır;

Size basılı yayınlar ya da diğer yazışmalar göndermek,
Size elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek,
İş başvurularınızı cevaplamak.

Kişisel bilgilere sadece yetkili ARMAN TASARIM personeli ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. ARMAN TASARIM kişileri açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb) sürekli iç gözden geçirme sürecimizin bir parçası olarak sitemizi iyileştirmek; genel olarak hizmetlerimizin tüketicileri hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır. Bu bilgiler ARMAN TASARIM tarafından üçüncü kişilere açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaç için kullanılabilir ve sizin izniniz alınmadan hiç bir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.

ARMAN TASARIM, sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla ziyaret edeceğiniz diğer sitelerin, ARMAN TASARIM ' ın, yukarıda özetlediğimiz, Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkelerine uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gidilen sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı ARMAN TASARIM sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Kaynaklar
Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.
Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilebilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.
Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Böyle bir durumda ARMAN TASARIM hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle ARMAN TASARIM herhangi bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.
Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve "cookies" olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir.
Bilgisayarınızın "yardım" menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.


3. Diğer Şartlar
Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, "Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar" bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

Gizlilik Politikası" ve "Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar" bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde ARMAN TASARIM tarafından zaman içinde yapılan değişiklikler, ARMAN TASARIM ile sizin aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, ARMAN TASARIM' a karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve hak ileri sürülemez.
Bu gizlilik politikası http://www.armantasarim.com adresi ile başlayan tüm URL'ler için geçerlidir. Arman Tasarım Ltd. Şti. gizlilik politikasını değiştirme hakkını saklı tutar.

ARMAN TASARIM bu gizlilik bildirimi hakkındaki yorumlarınızı almaktan memnuniyet duyar. ARMAN TASARIM’ ın bu bildirime aykırı davrandığını düşünüyorsanız, bizimle elektronik yöntemlerle veya aşağıdaki posta adresinden bağlantı kurabilirsiniz. Sorunu derhal belirlemek ve çözmek için tüm çabayı göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

Arman Tasarım Ürün Geliştirme Hizmetleri Ltd. Şti.
Goztepe Yolu Mah. Atatürk Cad. NO:7 Kat:4 34815
Anadolu Hisarı – Beykoz / ISTANBUL –TURKİYE
info@armantasarim.com / www.armantasarim.com
Gizlilik politikası en son 18/08/2009 tarihinde güncellenmiştir.


Telif Hakları
 ARMAN TASARIM, iştirakleri ve/veya ortakları tarafından sağlanan İçerikle, web sitesini çalıştırmaya ve yayınlamaya yarayan yazılımla, verinin web sitesinde derlenişiyle ve web sitesinin düzeni, dizilişi ve düzenlenişiyle ilgili telif hakları ve tüm diğer mülkiyet hakları tamamen Arman Tasarım 'ye ve/veya ortaklarına ya da lisans verenlerine aittir. Bu belgede, İçerik ile ilgili açık bir biçimde tanınmayan tüm haklar saklıdır.

 "ARMAN TASARIM" Arman Tasarım Ürün Geliştirme Hizmetleri  Ltd. Şti. kuruluşunun tescilli ticari markasıdır.

 Arman Tasarım Ürün Geliştirme Hizmetleri Ltd. Şti ve bağlı şirketlerinin diğer tüm kayıtlı ticari markaları şirketin önemli varlıklarıdır. Bu ticari markaların düzgün kullanımı önemlidir. Şirketimizin ürün ve hizmetlerine atıfta bulunurken ARMAN TASARIM ın talimatlarını izlemeniz gerekir. Daha fazla bilgi alabilmek için aşağıdaki mail adresini kullanabilirsiniz.

ARMAN TASARIM ve Arman Tasarım Ltd. Şti nin resmi markalarının kullanımı ve tescili münhasır olarak şirketimize aittir. ARMAN TASARIM adını ya da Arman Tasarım Ltd. Şti 'nin sahip olduğu tescilli ticari markayı kullanan bir şirket adı, yasal ad, ticari ad, alan adı veya diğer bir ad, gösterge ya da tanım kullanamaz veya kayıt ettiremezsiniz.

Arman Tasarım Ürün Geliştirme Hizmetleri Ltd. Şti.
Goztepe Yolu Mah. Atatürk Cad. NO:7 Kat:4 34815
Anadolu Hisarı – Beykoz / ISTANBUL –TURKİYE
info@armantasarim.com / www.armantasarim.com

"Telif Hakları" en son 12/02/2011 tarihinde güncellenmiştir. 
monasdyas.com